تبلیغات
سرکش - ازدواج را به 40 سالگی نیندازید!!!
سرکش
زن پرستی ممنوع!

ازدواج را به 40 سالگی نیندازید!!!

نوشته شده در تاریخ : پنجشنبه 21 اسفند 1393   10:35 ق.ظ

ترشیدگی زنان پرتوقع ایرانی


پس از پیدایش نیاز های معنوی که راست ترین راه پاسخ به آن ازدواج می باشد نباید پاسخ دادن به این نیاز ها را به تعویق انداخت. در این پست چیز های دیگری غیر از زیان های ناشی از عدم پاسخ دادن به این نیاز ها بررسی خواهد شد؛ اینکه هر چه از نردبام سن بالا می رویم ازدواج برای مردان ناعادلانه تر می شود. مردان پس از ازدواج چه چیز هایی را برای همسران خود فراهم می آورند؟ امنیت، پناه، هزینۀ زندگی و چیزهای دیگری که بیشتر مربوط به اندوختۀ مرد می شود و این انبوه با گذر زندگی، با افزودن مرد به آن ها بیشتر و بیشتر می گردد. و اما چیزهایی که زن برای همسر خود فراهم می آورد بر خلاف مرد آن طور اکتسابی نیست و در حقیقت ذات خدادادی می باشد. زیبایی و آرامش دهندگی زن اوج خود را در جوانی زن بروز می دهد و با افزایش سن زن طراوت خود را از دست خواهد داد. دختران ایرانی اصلا بلد نیستند تا از این ویژگی خود بهرۀ عالی ببرند. در سن جوانی و اوج زیبایی با لجبازی های خود ازدواجشان را عقب و عقب تر هل می دهند تا زمانی که در آینه برای اولین بار صورت تخریب شدۀ خود را که ناشی از افزایش سن است ورانداز کنند. شاید همین ها فرهنگ مسخرۀ "خانم ها سنشان را نمی گویند" را راه انداخته اند تا شاید مردی نا آگاه فریب آرایششان را بخورد! شما همیشه و همیشه باید به نقطۀ خالی لیوان که محتمل تر است اشاره کنید؛ زنانی که سنشان را نمی گویند را پیر عنوان کنید. این یک واکنش تدافعی از طرف مردان آگاه می تواند باشد. در حقیقت باید با سرزنش کردن و پس زدن زنان بزرگ و مجرد، به دختران جوان نشان داد: کسی قرار نیست آن ها را در سنین بالا به همسری خود برگزیند! باید زنی که بزرگ ترین نعمت خدادادی اش، یعنی زیبایی جوانی را به هدر داده به شدت سرزنش و توبیخ شود. اما نکتۀ جالب اینجاست که زنان ایرانی به قدری گستاخ پرورش یافته اند که برخی حتی در سن 30 سالگی هم همان انتظارات آنچنانی جوانی شان را از شوهر آینده شان دارند!!
پول از مرد، زیبایی از زن؛ این پایۀ ازدواج است و ربطی به فاحشه گری و ابزار قرار دادن زن ندارد! همان طور که از پیش عنوان شد، شما از این بعد قضیه را بنگرید که زن از مرد مثل یک دستگاه مفت پرداز استفاده می کند! مثل یک شی! پس در حقیقت نباید سیستم مسئولیت ها و حقوق را به تجارت اشیاء مانند کرد. این تامین و تکمیل دوطرفۀ نیاز ها با بالا رفتن سن برای مردان بسیار ناعادلانه می گردد. مردی که از اوج نیازهای جنسی و عاطفی اش پایین می رود و از طرف دیگر دستگاه زندگی خود را تشکیل می دهد چرا باید در سنین بالا یک نان خور بی مصرف به زندگی خود اضافه کند؟! تازه در شرایط فاسد ایران که باید برای این هم التماس کند!

زود ازدواج کنید و زن جوان بگیرید. اگر هم صاحب سرمایه هستید این را به خاطر داشته باشید؛ یک مرد آگاه هیچ وقت ثروت و مقامش را نمایان نمی کند تا پی ببرد زن مقابل او را واقعا به خاطر خودش دوست دارد.

یک زن پرتوقع اگر مرد احمقی پیدا نشود تا جور او را بکشد، سزای سرکشی خود را در ترشیدگی خواهد دید؛ شما آن مرد احمق نباشید!نوشته شده توسط:رضا .ی
نظرات() 


برچسب ها: ازدواج دیر وقت، ازدواج ناعادلانه برای مردان، حقوق مردان در ازدواج، ترشیدگی دختران ایرانی، زنان پرتوقع، پول از مرد زیبایی از زن، سن اوج زیبایی زن،
سارا
شنبه 8 فروردین 1394 04:20 ب.ظ
سلام روز بخیر!

نوشته هات عالییییییه! حرف نداره!

منم یه وبلاگ ساختم سریال کره ای دوبله فارسی برای دانلود گذاشتم!

اگه خواستی بیا و ببین!

فعلا سریال های زیر آماده دانلود است :

1- افسانه جومونگ 2- سرزمین باد ها
3- افسانه دونگی 4- جواهری در قصر
5- سرزمین آهن 6- امپراطور دریا
7- تاجر پوسان

تمام سریال ها دوبله فارسی و کامل هستند!

اگر پیشنهاد و یا درخواست سریال داری توی نظرات برام بنویس

برای بهتر شدن وبلاگم به نظرت نیاز دارم!

حتما بیا!
محمد
شنبه 23 اسفند 1393 10:13 ب.ظ
سلام
خیلی باحال بود مطالبت
با تبادل لینک موافقی؟
موافق بودی لینک کن بعد خبر بده لینکت کنم
امیر
شنبه 23 اسفند 1393 10:05 ب.ظ
سلام بر آقای رضای عزیز.مشكل كشور ما دقیقا كزینش قوانین به نفع خانم ها از قوانین غرب و اسلامی است.آن هم اسلامی با انبوهی از سوء برداشت ها.اسلامی كه این مردم به آن معتقدند می كوید برای رسیدن به رابطه جنسی باید یك عمر كاركنی و حاصل عمرت را بای زنى بریزی كه با او ازدواج می كنی .به راستی در جنین اسلامی جطور می شود ذو زن كرفت.كشوری كه مدام فیلم هایش نشان دهنده ی بد و از عفونت بدتر بودن مردانی است كه به فكر زن دوم هستند به راستی جه سنخیتی با اسلام دارد.جایب كه فیلمهایش نشان میدهد موقع خواستكاری خانواده داماد می كویند بسر ما را به غلامی قبول كنید.ننك بر جنین جامعه ای.
ببخشید كی برد فارسی ندارم این روزها.
پاسخ رضا .ی : سلام بر شما! این خانه از پایه ویران است! تا الان هم هرچه این ها کرده اند به دلیل سکوت و ترس ما بوده است. به شما توصیه ای دارم؛ سعی کنید آدم خوبی باشید و تا آن جا که خطر بزرگی برایتان ندارد حرف حق را آشکارا بگویید. از خانواده و فامیل شروع کنید. اگر آدم خوبی باشید حرفتان بیشتر نزد دیگران جا می افتد اگر هم نیفتد و مردم به گمراهی خود ادامه دهند، جامعۀ تان را عوض کنید. این ملت دارد عذاب فساد انگیزی های خود را می بیند. در پست های آینده برخی از روش های تجربی خودم را عنوان خواهم کرد.
منصور صادقی
شنبه 23 اسفند 1393 09:22 ب.ظ
عالی بود.
ممنون
پاسخ رضا .ی : خواهش می کنم! من هم متشکرم.
امیر
شنبه 23 اسفند 1393 06:05 ب.ظ
سلام رضا جان.بله درست می فرمایید.ولى نكته ی دیكری نیز وجود دارد و آن این كه تعداد كمی از بسرها (به نظرم حدود5درصد)هرجند برای دخترها هزینه می كنند اما به دلیل شیطنت هایشان برای آن ها جذابیت دارند و لذا آن عده ی قلیل از بسران آن دخترها را دست دوم می كنند.واقعا جرا دخترانی كه هر كدام یكی از صدها دوست دختر آن عده ی قلیل از بسران بودند توقع دارند بسری 500سكه یا بیشتر مهریه اش كند?!
راستی دارند روى یك موضوع به شدت خطرناك كار می كنند و آن تبیین یك معنای جدید تحت عنوان تجاوز از سوى شوهر است.به أین معنا كه اكر زن راضى نباشد شوهر حق برقراری رابطه با او را ندارد ة اكر جنین كند زن می تواند شكایت كند.اكر این موارد در غرب مطرح می شود اولا زنان غربی ساده ترند و سوء استفاده یشان كمتر و ثانیا از آن طرف جنبش مردها هم نفوذ زبادی دارند.
پاسخ رضا .ی : دختران ایرانی حکم الماس را برای مردان دارند که برای به دست آوردن آن تحقیر ها و جور های زیادی کشید. دلیل این هم حکومت شبه اسلامی ماست. اگر دوست پسر، دوست دختر و فاحشه خانه ها در ایران هم رواج پیدا کند، دیگر دختران ایرانی حس مخصوص بودن نمی کنند. من یک فرد سکولار هستم و معتقدم به جز امام معصوم (امام مهدی) هیچ احد الناسی نمی تواند حکومتی واقعا اسلامی ایجاد کند. یک فرد با خدا طمع قدرت ندارد و اگر حکومت دست این مذهبی ها بیفتد مملکت همین گندی می شود که مشاهده می کنید!
امیر
شنبه 23 اسفند 1393 08:39 ق.ظ
سلام برادر عزیز.بسیار عالی نوشتید.ضمن این كه اكثر دختران در جوانی و اوج زیبایی دنبال دوست بسر هستند یعنى بسیاری از این ترشیده ها علاوه بر همه ی موارد بدى كه اشاره كردید دست دوم هم هستند.
پاسخ رضا .ی : سلام امیرجان. دختران ایرانی دوست پسرها را هم پس می زنند و با دوستی سطحی فقط از آن ها برای منافع شخصی خود سوء استفاده می کنند. خیلی متشکرم از حمایت شما!
پاپ من
شنبه 23 اسفند 1393 12:25 ق.ظ
سلام دوست عزیز! وبلاگت خیلی زیباست!

یک پیشنهاد عالی برای کسب در آمد از وبلاگت دارم.

سیستم کسب درآمد پاپ من -- ثبت شده در ستاد ساماندهی

نرخ هر آی پی = از 60 تا 150 ریال

پاپ آپ اول = 30 ریال و دومی 30 ریال

تسویه حساب منظم و هفتگی

ابتدا وارد سایت شوید و ثبت نام کنید

بعد از ثبت نام وبسایت خودتون رو ثبت کنید تا تایید بشه

بعد یک کد در قالب وبلاگتون قرار میدید

بعد به ازای هر بازدید کننده 60 تا 150 ریال دریافت میکنید

همین حالا ثبت نام کرده و شروع به کسب درآمد کنید!

پرداخت منظم و شمارش بالا از مزیت های سایت ماست

کافی است امتحان کنید!

مطمئنم خوشتون میاد و راضی خواهید بود!


منتظرما!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

آخرین پستها

مرد بی گناه به خاطر اتهام نادرست تجاوز توسط جمعیت عصبانی به قتل رسید یکشنبه 9 فروردین 1394
ازدواج را به 40 سالگی نیندازید!!! پنجشنبه 21 اسفند 1393
زنان آسیایی نژادپرست بر علیه مردان خود جمعه 1 اسفند 1393
زمان آن است تا جهان چهرۀ واقعی وحشتناک زنان ایرانی را ببیند! پنجشنبه 30 بهمن 1393
به ما آموزش می دهند تا غم هایمان را برای خودمان نگه داریم ... یکشنبه 19 بهمن 1393
مشکل خود مردان ایران هستند! جمعه 17 بهمن 1393
این داستان واقعی است ... پنجشنبه 16 بهمن 1393
منطق زنانه: زمانی که بعضی زنان ادعای خدایی می کنند! یکشنبه 12 بهمن 1393
چگونه من از یک همجنسباز مرتکب، به یک مادر خوشحال صاحب چهار فرزند تبدیل شدم؟ پنجشنبه 9 بهمن 1393
آپارات دوشنبه 21 مهر 1393
تحریم ازدواج با زنان یکشنبه 6 مهر 1393
دید غیرانسانی زنان به مردان یکشنبه 6 مهر 1393
مردان ره خود روند ... شنبه 29 شهریور 1393
مطهری: روحانی همان حرف‌های احمدی‌نژاد را می‌زند چهارشنبه 19 شهریور 1393
مقایسه آمار افسردگی در مردان و زنان سه شنبه 28 مرداد 1393
لیست آخرین پستها