تبلیغات
سرکش - مرد بی گناه به خاطر اتهام نادرست تجاوز توسط جمعیت عصبانی به قتل رسید
سرکش
زن پرستی ممنوع!

مرد بی گناه به خاطر اتهام نادرست تجاوز توسط جمعیت عصبانی به قتل رسید

نوشته شده در تاریخ : یکشنبه 9 فروردین 1394   04:26 ق.ظ

مرد بی گناه قصاص شده توسط جمعیت وحشی
مرد بی گناه قصاص شده توسط جمعیت وحشی (تصاویر زجر آورد بسیاری وجود داشت اما به دلیل دلخراش بودن در این پست قرار داده نشد.)


متهم به تجاوز که توسط جمعیت وحشی، خارج از قانون تسلیم مرگ شد. اما گزارشات غیر رسمی بیان دارند که قربانی مظنون مورد تجاوز قرار نگرفت. مرد مسلمانی که نامش شریف الدین خان بود، از زندان بیرون کشیده، کشته و در دیامپور ناگالند سوزانده شد.
او متهم بود به اینکه بنگلادشی ای بود که به دختری ناگایی تجاوز کرده بود. اما اینجا دو داستان وجود دارد که حول ماجرا می گردد. قسمت اول داستان می گوید که شخص مورد نظر مهاجر غیرقانونی بنگلادشی ای بود که اشتباه اثبات شد و شخص اهل آسام است که پدرش برای نیروی هوایی هند خدمت کرده است و دو برادر دارد که هم اکنون در ارتش هند مشغول خدمت هستند. او یکی از برادران خود را در جنگ کارگیل برای دفاع از کشور از دست داده است.
قسمت دوم ماجرا که می گردد، می گوید که او دختر را داخل یک ماشین پس از دارو خوراندن وی مورد تجاوز قرار داده است. سپس او را به هتلی برد که دوباره به او تجاوز نمود. اما نوار CCTV ماجرایی کاملا متفاوت را نشان می دهد. آن نشان می دهد که مرد، داخل هتل تنها راه رفت و پس از آن زن دنبالش کرد. بخش تایید نشدۀ ماجرا این است که دختر تقاضای 2 لاخ روپیه از مرد کرد که زمانی که پرداخت نشد او علیه وی به خاطر تجاوز شکایت نمود.
در یک پیچ خوردگی شکه کننده، برادر متهم، جمال الدین خان به NDTV اظهار نمود - "آیا دولت ناگالند یک حکومت جنگلی را اداره می کند؟ دختری که شکایت تجاوز را پر نمود دخترعموی زن برادر من بود. پلیس ناگالند گفته است که گزارشات پزشک قانونی بر اینکه او مورد تجاوز قرار نگرفته است دلالت دارد."
هم چنین داستانی در رسانه های عمومی وجود دارد که گروه های سیاسی اندکی جمعیت را هدایت کردند به دلیل اینکه می خواستند پیغامی را به مسلمانان غیر ناگایی ای که در دیامپور ساکن بودند با کشتن این مرد برسانند.
ماجرای واقعی هر آنچه هست، باید هر چه زودتر بیرون آمده و عمومی گردد. عدۀ کمی می گویند "بررسی پزشکی دختر هنوز به انجام نرسیده است و گناه کار باید به محکمۀ عدالت برده شود."
به روز رسانی از ساعت 10 بعد از ظهر - پلیس ناگالند محدودۀ دیماپور IGP وابانگ جامیر به TimesOfIndia اظهار نمود، "بررسی پزشکی انجام شده روی قربانی تایید می کند که دختر مورد تجاوز قرار گرفته است. کمی زخم روی دست وی پیدا شده است و پزشکان نمونه ها را به آزمایشگاه قانونی برای تست فرستاده اند. مأمور بازرس هم زیرپوش های وی را برای تست قانونی فرستاد. او به پزشک گفته است که دوبار به او تجاوز شده است."
هم اکنون ما حقیقت پشت این ماجرا را نمی دانیم. برادر متهم به NDTV گفت که گزارش پزشکی پاک است. پلیس ناگالند الان می گوید گزارش پزشکی تجاوز را تایید می کند. برخی از مردم می گویند به دختر تجاوز شده است و برخی می گویند نه. هیچ کس در مورد داستان حقیقی پشت این ماجرا مطمئن نیست. یک چیز مطمئناً پس از این واقعه به اثبات رسید که مردم ایمانشان را به قوۀ قضایی هند از دست داده اند و تا هر گستره ای پیش می روند. علاوه بر این عدم توانایی بخش امنیتی زندان مرکزی بر محافظت از زندانیان همچنین بر همگان آشکار گشت.
در مورد اینکه مردم خونسردی خود را از دست داده اند، هنگامی که بی عدالتی اینبار در مورد زنان اتفاق می افتد چه فکر می کنید؟ هر کس در این گرایش قضاوت مغرضانه به دام افتاده است؟ آیا مردان همیشه در طرف اشتباه قرار دارند؟
این ماجرای قصاص غیرقانونی دیماپور موضوعاتی را که نیاز به توجه دارند تا حدی روشن کرده است.


توجه: جامعۀ ایرانی در رابطه با فرهنگ وحشی تبعیض آمیز علیه مردان دست کمی از هندوستان ندارد!


نوشته شده توسط:رضا .ی
نظرات() 


برچسب ها: فرهنگ تبعیض آمیز علیه مردان، عدالت در مورد زنان، قصاص مردان، تجاوز به زنان، حقوق مردان در آسیا، قصاص مرد بی گناه توسط مردم وحشی در هند، زن گرایی،
دنبالک ها: منبع ،
یه ناشناس
جمعه 14 فروردین 1394 11:59 ب.ظ
سلام ازاین ماجراانوهگین شدم واقعاچه مردهایی به اتهام میرن
آقای رضاخودتون مجردین یاماهلین
پاسخ رضا .ی : سلام خدمت شما. ممنون از همدردیتون. من مجردم.
دوشنبه 10 فروردین 1394 05:18 ب.ظ
الان تو کشور هندوستان تبعیض علیه مردان وجود داره؟ مردم از خنده مردان کشور فنلاند و نروژ که فمنیست ترین کشورهای دنیا هستن همچین ادعایی ندارن انوقت هندوستانو تبعیض علیه مردانواقعا از شما فقط خودتونید
پاسخ رضا .ی : مثل اینکه شما از هیچ چیز خبر ندارید! ایران هم در سطح بین الملل هیچ کس باورش نمیشه این مردان هستند که بهشون ظلم میشه. هند هم همینطوره و در حقیقت کشورهای دارای فرهنگ پایین این مفاسد رو بدتر از کشورهای منبع کپی برداری می کنند. کشور هند جزو کشورهاییه که حقوق مردان درش قابل توجه شده و فعالان زیادی در این زمینه داره. بهتره حداقل ویکی پیدیارو بخونید قبل اینکه بیایید بی ادبی کنید.
دوشنبه 10 فروردین 1394 11:48 ق.ظ
با عرض سلام و تبریك سال نو.
اتفاقا یكی از درددل های من هم همین مساله تجاوز بود.و فقط می خوام یك دسته سؤال رو مطرح كنم تا اهل انصاف بیش خودشون قضاوت كنن.جرا امار تجاوز در برخی كشورها خیلی زیاد و در برخی دیكر خیلی كمتر است.فرهنك جوامعی كه تجاوز در انها كمتر است جكونه است و تفاوت های فرهنكی بین این دو دسته از جوامع جیست.
پاسخ رضا .ی : سلام و تبریک بر شما. مسئلۀ تجاوز به عوامل زیادی بستگی دارد و یکی از عواملش فراهم نبودن زمینۀ مناسب برای ارضای جنسی است.
تف بر فمینیست
یکشنبه 9 فروردین 1394 11:51 ب.ظ
درخت هیچوقت از تبر ناراحت نمیشه بلکه از دسته تبر دلش پره که از جنس خودشه!!!بعضی از مرد ها حکم دسته تبررو دارن واسه بقیه..خدالعنتشون کنه
پاسخ رضا .ی : واقعا لعنت خدا بر این دسته از مردان. نفرت من از اونا بیش از هر زن سرکشیه!
یکشنبه 9 فروردین 1394 04:27 ب.ظ
سلام بر شما عید بر شما مبارک!
آقا کار از کار گذشته و ببینید اوضاع چقدر بحرانیست که هندیها که یکی از نظام مند ترین سیستمهای اجتماعی در زمینه تقسیم جایگاه ها میان زن و مرد رو داشتن هم اسیر چنگال منحوس و پلشت فمنیست و دسیسه های مظلوم نمایانه نسوان شده اند!!
جالبه تو این عکس همونطور که میبینید این مردانی احمق و فریفته شده اند که در حال سلاخی همجنس خود هستند در حالی که در این روزگار مردان بیش از گذشته باید پشت به پشت هم بدهند.
چه میشه کرد تو روزگاری که همچون سفاکان دشت کربلا بس که ملت شکمهاشون رو از حرام انباشتن حرف حق به گوش کسی نمیره..........
پاسخ رضا .ی : سلام جناب عید شما هم مبارک! مشکل اصلی ما همین دسته مردان احمق و شهوت ران هستند. قدرت زنان در مقابل مردان بسیار ناچیز است. باید در مرتبۀ اول مردان را بیدار کرد. باید تمام تلاشمان را به کار ببریم حتی برای یکی دو مرد اطرافمان.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

آخرین پستها

مرد بی گناه به خاطر اتهام نادرست تجاوز توسط جمعیت عصبانی به قتل رسید یکشنبه 9 فروردین 1394
ازدواج را به 40 سالگی نیندازید!!! پنجشنبه 21 اسفند 1393
زنان آسیایی نژادپرست بر علیه مردان خود جمعه 1 اسفند 1393
زمان آن است تا جهان چهرۀ واقعی وحشتناک زنان ایرانی را ببیند! پنجشنبه 30 بهمن 1393
به ما آموزش می دهند تا غم هایمان را برای خودمان نگه داریم ... یکشنبه 19 بهمن 1393
مشکل خود مردان ایران هستند! جمعه 17 بهمن 1393
این داستان واقعی است ... پنجشنبه 16 بهمن 1393
منطق زنانه: زمانی که بعضی زنان ادعای خدایی می کنند! یکشنبه 12 بهمن 1393
چگونه من از یک همجنسباز مرتکب، به یک مادر خوشحال صاحب چهار فرزند تبدیل شدم؟ پنجشنبه 9 بهمن 1393
آپارات دوشنبه 21 مهر 1393
تحریم ازدواج با زنان یکشنبه 6 مهر 1393
دید غیرانسانی زنان به مردان یکشنبه 6 مهر 1393
مردان ره خود روند ... شنبه 29 شهریور 1393
مطهری: روحانی همان حرف‌های احمدی‌نژاد را می‌زند چهارشنبه 19 شهریور 1393
مقایسه آمار افسردگی در مردان و زنان سه شنبه 28 مرداد 1393
لیست آخرین پستها