تبلیغات
سرکش - ایران چگونه حجاب را نابود کرد؟
سرکش
زن پرستی ممنوع!

ایران چگونه حجاب را نابود کرد؟

نوشته شده در تاریخ : جمعه 1 شهریور 1392   03:50 ب.ظ

بدحجابی در ایران

به نقل از ویکی پدیا:

"نهایتاً حجاب در ایران اجباری گشت و به اعتراض زنان توسط افراد لباس شخصی و طرفداران حجاب حمله شد. از سال ۱۳۵۷طبق دستور خمینی از ورود زنان بدون حجاب به ادارات دولتی ممنوع شد[۱۰۲] و درسال ۱۳۶۳ با تصویب قانون مجازات اسلامی در مجلس شورای اسلامی ایران عدم رعایت حجاب در معابر عمومی موجب حکم حد شرعی ۷۲ ضربه جاری شد[۱۰۳]. گاه افراد بدحجاب دستگیر به جریمه نقدی محکوم شدند.[۱۰۴] البته در این میان کسانی هستند که با حجاب اجباری مخالفند سید علی اصغر غروی در وبسایت ارباب حکمت چنین می نویسد که نه تنها حجاب که هیچ یک از احکام دین اسلام اجباری نیست. وقتی کسی رکن رکین اسلام که عمود الدین است، یعنی نماز را تارک است، و علیرغم بر سر انداختن پارچه‌یی به نام سرانداز یا روسری یا مقنعه، حجابی منافقانه و از روی اکراه و اجبار برمی‌گیرد، اما هیچ اعتقادی به اسلام و مبانی آن ندارد، چه ضرورتی ایجاب می‌کند او را وادار به انجام چنین عملی نمایند. ما می‌بینیم آنچه به نام حجاب در میان پاره‌‌‌یی از بانوان رایج شده در حقیقت، حجاب مورد نظر خدای تعالی در قرآن نیست. بلکه خود تبدیل به یک زینت شده است.[۱۰۵]"

حجاب

حجاب یک امر اسلامی است که برای جلوگیری از فساد در مردان و زنان رعایت می شود ولی عمدتا این وظیفه برای زنان شامل می شود چون زن پیوند دهنده ی مرد و زن برای تشکیل خانواده محسوب می شود و این عامل تشکیل خانواده و جذب شدن مرد و زن به یکدیگر نباید موجبات فساد را در جامعه فراهم کند. زن با حجاب خود باید زینت ها و قسمت های محرک بدن خود را بپوشاند و ظاهر خود را از شهوت و جذب جنس مخالف نامحرم مصون دارد. روسری انداختن یا حتی چادر داشتن دلیل حجاب نیست بلکه اصل پوشاندن قدرت جذب نامحرم به سوی خود است. بخش اصلی جلوگیری از ایجاد شهوت در مرد به عهده ی زن است و زن با پوشش و آراستگی خود باید این را کنترل کند. برخلاف بعضی عده از زنان خودخواه که ادعا می کنند این مردان هستند که باید چشمان خود را کنترل کنند، حقیقت آن است که با ایمان ترین فرد می تواند به تله ی تحریک از زن بی حجاب بیفتد. این ویژگی ای است که خداوند در مردان قرار داده و این ویژگی سبب پیشقدم شدن پسران در ازدواج می شود وگرنه آن طور که برخی زنان از پسران تصور دارند که زینت های آنان هیچ اثری در آن ها ندارد اگر پسر ها آنگونه بودند هیچ پسری سمت هیچ دختری نمی رفت! همانگونه که در بالا ذکر شد اگر دختران به وظیفه ی خود در جلوگیری از فساد عمل نکنند اتفاقاتی همچون رابطه ی نامشروع، تجاوز، خود ارضایی خواهد افتاد و حتی پسرانی که می خواهند سالم بمانند هم به فشار های روانی ناشی از گرایششان مبتلا می شوند مانند فرد گرسنه ای که غذای لذیذی می بیند اما نمی تواند بخورد! قطعا دختران هم در گناهان بالا سهم عمده ای خواهند داشت.

 

نقش ها را جا به جا کن!

 

وضعیت حجاب در ایران و سایر کشور ها

به جز برخی کشور ها مانند ایران، سومالی و شهرهایی از عربستان در بقیه ی کشور ها حجاب اختیاری است. در ایران پس از انقلاب اسلامی حجاب اجباری شد اما متاسفانه این عمل برعکس نتیجه داد و وضعیت پوشش در ایران حتی بدتر از کشورهای اروپایی گشته است و نه تنها اقدامی برای بهتر کردن وضع نمی شود بلکه روز به روز الگوسازی های غلط بر روی جوانان انجام می گیرد. روند پوشش در ایران از اول انقلاب اسلامی تا به حال بسیار وحشتناک بوده است: پوشش ها نازک تر، بدن نما تر، کوتاه تر و بیرون آمدن نقاط زیادی از بدن و بیشتر شدن آرایش و ... . این نوع پوشش انحراف بزرگیست که هر روز بیشتر شیوع پیدا می کند و مفهوم حجاب را به کلی تغییر داده است. جوانان حجابی دارند تا زیبایی هایشان ظاهر شده و زشتی هایشان با حجاب پوشیده شود، پیرزن های زشت اکثرا چادری هستند تا زشتیشان پوشیده شود در حالی که بیشترشان در جوانی حجاب را رعایت نمی کردند و حجاب فریبی شده که با شکل دادن دلخواه به ظاهر خود نامحرمان را به خطا بیندازد و فساد را گسترش دهد. بی حجابی در غرب به مراتب بهتر از بدحجابی در ایران است و زنان ایرانی به خاطر این فرهنگ جا انداخته شده ی غلط از حجاب به عنوان زینت و جذب جنس مخالف استفاده می کنند. از الگو های مهم این ناهنجاری رسانه ی ما است که کارنامه ی سیاه آن از این هم گسترده تر است و بی فرهنگی الان را مدیون آن هستیم! فیلم ها و سریال ها به تدریج از معیار های اسلامی انحراف پیدا کرده اند و کارشان شده ترویج فساد، بدی ها و زشت کاری هاست همانگونه که تا سال ها پیش چیزهایی که در فیلم ها مشاهده می کردیم در جامعه یمان نداشتیم الان از آن بدتر هم داریم. همچنین بازیگران زن ایرانی هم که اگر فردی عادی بودند صدبار گشت ارشاد آن ها را می گرفت با پوشش های مبتذل در رسانه ها ظاهر می شوند و الگوسازی می کنند و همین طور مصاحبه ها و گزارش هایی که بدون هیچ کنترلی با زنان بدحجاب (حتی در مورد مسائل اسلامی) در تلویزیون می شود. به قول آقای سلحشور بازیگران ایرانی خودشان یک پا آنجلیناجولی هستند و ماهواره نگاه کردن شاید از دیدن فیلم های سینمایی کثیف ایرانی بهتر باشد! ذکر این مطلب خالی از لطف نیست که این الگوسازی ها چنان قوی بوده اند که زنان خارجی که به ایران مسافرت می کنند هم از مدل های حجاب ناب ایرانی! خبر دارند و بلدند چگونه از روسری به عنوان شال استفاده کنند. نتیجه آن که ایران رکورد دار انحراف از حجاب در دنیاست!

 

حجاب در فیلم های قدیمی

پوشش در فیلم های قدیمی

حجاب در فیلم های جدید

پوشش در فیلم های جدید

پگاه آهنگرانیپگاه آهنگرانی

و همچنین سیمرغ بلورین گرفتن یکی از این الگو ها در جشنواره فجر!

الگوسازی پوشش اسلامی

این چیزیست که نه می توان آن را بی حجابی غربی و نه حجاب اسلامی خواند بلکه پلیست

بین این دو که مایه ی شرم برای حجاب اسلامی و محرک تر از بی حجابی غرب است.

 

 

 

نمونه هایی از حجاب های نسبتا واقعی و آراسته در داخل و خارج از ایران

 

زیبایی خیلی هم در اسلام توصیه می شود ولی نباید شهوت انگیز باشد.

 

 

حجاب واقعی در ایران

این از نمونه های بسیار کمیاب رسانه ی ماست!

 

 حجابحجابحجابحجابحجابحجاب

 

 البته میزان دوری زیبایی از شهوت انگیزی در حجاب بسته به انحراف فرد دارد و هدف برخی ضددین ها منحرف کردن تدریجی مسلمانان است و ایران تنها کشوری نیست که به این عارضه دچار شده است و در همه جا افرادی هستند که حجاب را وسیله ی فساد و مردم فریبی می کنند. زنان بسیاری هستند که به خوبی می دانند چگونه پوششان تبدیل به حجاب واقعی شود اما برخی غافلند و در خیال خود فکر می کنند انداختن یک روسری بر سر و انجام دادن هرکاری بر روی خود به وظیفه ی دینی خود عمل نموده اند.

 

 فمینیسم و حجاب

 

چه فمینیسم خالی و چه نوع منافقانه اش یعنی فمینیسم اسلامی مخالف با اسلام و ضد حجاب است. آن ها حجاب را همچون بسیاری از عوامل طبیعی دیگر ظلم به زنان می پندارند و سعی در نابود کردن حجاب چه از راه آشکار و چه تدریجی می کنند. بسیاری در اعتراض به حجاب لخت می شوند و زنان مسلمان را به برداشتن حجاب تحریک می کنند و بسیاری هم راه دوم یعنی نابود کردن تدریجی را پیش می گیرند یعنی همانی که ما به آن بدحجابی می گوییم یعنی حجابی که شهوت انگیز است. عباراتی مانند "مردان باید چشمان خود را کنترل کنند و وظیفه ی شما حجاب داشتن نیست" عباراتی تحریک آمیز برای انحراف از مبانی اسلام اند و زنان مسلمان نباید با این حرف ها گول بخورند زیرا اسلام خیلی بهتر از مکتب انسان ساخته ی فمینیسم  به طبیعت انسان آگاه است. فمینیسم اسلامی هم راه تدریجی و بسیار آرامی را برای نابودی مبانی اسلام و حجاب پیش گرفته است و اعتقاد به فمینیسم اسلامی اعتقاد به ناعدالتی میان مرد و زن در اسلام است.

یکی از این گروه ها به نام فمن (femen) که به برهنه شدن برای اعتراض مشهور است، مخالفت خود را با حجاب با برهنه شدن چندین بار نشان داده است و همچنین زنان مسلمان جواب این حیوان صفتان را به خوبی داده اند. شعار این گروه: "بدن من سلاح من است، بدن من نشانه ی اعتراض من است" "حجاب نابود باد".

 

گروه فمن

پاسخ زنان مسلمان به گروه فمن

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 نوشته شده توسط:رضا .ی
نظرات() 


برچسب ها: حجاب، بدحجابی، بی حجابی، نابود کردن حجاب، فمینیسم و حجاب، گروه فمن، الگوسازی،
پنجشنبه 12 تیر 1393 12:32 ق.ظ
خانما وقتی بی حجاب شدن که مردا بی غیرت شدن...
پاسخ رضا .ی : بله، غیرت در دید مردان ایرانی کتک زدن همجنس های خودشون روی یه زنه ولی اول از همه باید مواظب پوشش زن خودشون باشن تا از مردهای غریبه توقع داشته باشن!
ایبراهیم
شنبه 23 شهریور 1392 12:10 ق.ظ
عشق است ابالفضل..یاشا.
انجمن حمایت از حقوق مردان
جمعه 22 شهریور 1392 12:46 ب.ظ
با سلام
در انجمن لینک شدید
مبارز
سه شنبه 19 شهریور 1392 11:49 ب.ظ
سلام
ما شما رو لینک کردیم شما نیز بکنید.
پاسخ رضا .ی : سلام. خیلی ممنون، لینک شدید.
کامران
یکشنبه 17 شهریور 1392 06:34 ق.ظ
تحلیل و نقدی که از فیلم های صدا و سیما و سینما داشتید تا حدودی درست است و آنچه که باید باشد بسیار کمیاب.
نقل قول از سایت ویکی پدیا را نپسندیدم و این سایت بیشتر مغرصانه است تا یک سایت معتبر !
پاسخ رضا .ی : ممنون که سر زدین. فعلا در بین سایت های بین المللی ویکی پدیا به نسبت بی طرف تر می نویسه. شما سایت های دیگه رو ندیدین!
مجیدقزوینی
شنبه 16 شهریور 1392 10:22 ب.ظ
سلام مرسی ک سر زدی دوس داشتی بگو تبادل لینک کنیم
پاسخ رضا .ی : سلام. بله من قصد دارم تا حداقل الان هرچی وبلاگ یا سایت مرتبط با موضوع این وبلاگ هست باهاش تبادل لینک کنم.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

آخرین پستها

مرد بی گناه به خاطر اتهام نادرست تجاوز توسط جمعیت عصبانی به قتل رسید یکشنبه 9 فروردین 1394
ازدواج را به 40 سالگی نیندازید!!! پنجشنبه 21 اسفند 1393
زنان آسیایی نژادپرست بر علیه مردان خود جمعه 1 اسفند 1393
زمان آن است تا جهان چهرۀ واقعی وحشتناک زنان ایرانی را ببیند! پنجشنبه 30 بهمن 1393
به ما آموزش می دهند تا غم هایمان را برای خودمان نگه داریم ... یکشنبه 19 بهمن 1393
مشکل خود مردان ایران هستند! جمعه 17 بهمن 1393
این داستان واقعی است ... پنجشنبه 16 بهمن 1393
منطق زنانه: زمانی که بعضی زنان ادعای خدایی می کنند! یکشنبه 12 بهمن 1393
چگونه من از یک همجنسباز مرتکب، به یک مادر خوشحال صاحب چهار فرزند تبدیل شدم؟ پنجشنبه 9 بهمن 1393
آپارات دوشنبه 21 مهر 1393
تحریم ازدواج با زنان یکشنبه 6 مهر 1393
دید غیرانسانی زنان به مردان یکشنبه 6 مهر 1393
مردان ره خود روند ... شنبه 29 شهریور 1393
مطهری: روحانی همان حرف‌های احمدی‌نژاد را می‌زند چهارشنبه 19 شهریور 1393
مقایسه آمار افسردگی در مردان و زنان سه شنبه 28 مرداد 1393
لیست آخرین پستها