تبلیغات
سرکش - چه بر سر زنان ایرانی آمده است؟ رذایل اخلاقی دختران ...
سرکش
زن پرستی ممنوع!

چه بر سر زنان ایرانی آمده است؟ رذایل اخلاقی دختران ...

نوشته شده در تاریخ : سه شنبه 20 اسفند 1392   09:12 ق.ظ

حقوق زنان

در زمانی که صحبت از حقوق زن توسط سودجویان سرمایه دار در همه جا پیچیده بود، سیاستمداران داخلی ما تازه از خواب بیدار شدند و تصمیم گرفتند تا برای جلوگیری از اعتراض های داخلی و بین المللی توجه زنان ایرانی را جلب کنند. با این تصمیم احکام اسلامی از آن زمان تا به حال در هر ثانیه در حال بازسازی فمینیستیست! محققان و دانشمندان به اصطلاح اسلامی در حال بررسی خلل های متناقض با فمینیسم در متون و تفاسیر اسلامی هستند تا آن خلل ها را ترمیم کرده و مانع از فرار زنان ایرانی از اسلام (تشیع) باشند! این پویانمایی اسلامی ضربه ی شدیدی به مسلمانان وارد نمود که هیچ متریالیست غربی تصورش را هم نمی کرد! علاوه بر اینکه زنان از زنانگی بیزار شده و به محدوده ی مردانگی تجاوز کردند از همه مهمتر نقش رسانه ها بود که با صحبت از کرامت زن و ارزش زن مکملی را به دختران جوان ایرانی (که زمان تجربه اندوزی و یادگیریشان بود) تزریق کرد که همراه با تصورات القائی قبلی آن ها از ظلم تاریخی مردان به زنان! یک ذهنیت ابر مردستیزانه در آن ها به وجود آورد.

دختران و زنان امروزی چه تصوری از مردان دارند؟

آن ها مرد را یک ظالم تصور می کنند که هیچ ارزشی و فایده ای برای بشریت ندارد. زن ارزش های زیادی دارد، همچنین مظلوم واقع شده است در حالی که مرد کرامت و ارزشی در حد زن ندارد چرا که اگر بود می گفتند. .......

نتیجه ی این تصورات کذب چیست؟

زنان آنقدر به خود بالیدند تا شیفته ی خود شدند و متنفر از مردان به نظرشان به درد نخور! مردان هم شهوتشان به سمت پرستش زنان و جبران آن ظلم تاریخی میل کرد و برده شدند. بیشتر زنان ایرانی همانند معشوقه های الهه، زیبارو، بی وفا و سخن تلخ گوی دیوان های شعرای غنایی ما شدند؛ همان ویژگی های رذلی که در زنان امروزی ایرانی بروز کرده است: کم طاقت، خودشیفته، پرتوقع، زهر زبان، عقده ای، بی منطق، خودخواه، نازپرورده، جنسیت پرست، خائن و هزاران هزار دیگر! عقده ی زنان و دختران امروزی کاذب است، یعنی آن ها عقده ی زنان نیاکان خود را در دل دارند که ماجرای آن ها را از رسانه ها شنیده اند وگرنه دختران امروزی به مراتب مرفه تر از پسران بزرگ می شوند و بدی ندیده اند تا در دلشان بماند. متاسفانه این عقده مثل غده ی سرطانی سال به سال رشد می کند و وضعیت خطرناکی را اکنون به وجود آورده است! زنان به قدری انتقام جو و مردستیز شده اند که اگر قدرت به دست آن ها بیفتد مردان را قتل عام خواهند کرد!

در حال حاضر برای جبران این خسارت تنها کاری که می توان برای مقابله با این ذهنیت کرد آن است که در کنار ارزش های زنان سخن از ارزش های مردان هم بکنند و در کنار اخبار جرم های مردان، جرم های زنان را هم نشان دهند و جانبدارانه سانسور نکنند. پدران باید در تربیت فرزندان دختر خود دقت به خرج دهند و دخترانشان را لوس بار نیاورند. در این شرایط اصلا جایز نیست مردم به خصوص پسران کورکورانه از فقهای صدر رسانه ها تقلید کنند. من در جایگاهی نیستم که بگویم ما احتیاجی به متخصص دین داریم یا نه اما در حال حاضر سوء استفاده های بسیاری از تابعیت صورت گرفته است و بعضی روحانیون، کارشناسان اسلامی و مذهبی هایی که اکثرا هم در دستگاه های تصمیم گیری و حکومتی کار می کنند با اسلام مدرن خود که با قوانین بین الملل در ظاهر همخوانی دارد اسلام را سروته کرده اند.نوشته شده توسط:رضا .ی
نظرات() 


برچسب ها: فمینیسم، اسلام مدرن، خودشیفتگی زنان ایرانی، مردستیزی، نسل جدید زنان ایران، صفات رذل دختران ایرانی، تربیت بد دختران ایرانی،
میلاد حمیدی
پنجشنبه 22 اسفند 1392 01:24 ب.ظ
دلیل عقب افتادن ما مسلمنها و اینکه ما چرا اون مطلب رو کشف نکردیم .بخاطر اینکه همیشه با خودمون درگیر بودیم. توی هر درگیری هم افرادی مثل عایشه همیشه وجود داشتند. در واقع وقتی خلفای پیشین بودند که نمی تونست خبری بشه. علی ع هم که آمد عایشه سنگ بنای بد رو گذاشت. حالا هم عایشه های زمان درگیری رو به خانواده ها کشوندند. عمر و عاص های زمان هم از اونها حمایت می کنن و در ضمن به درگیری و جنگ های قومی مسلمانها دامن میزنن. این قرن اخیریه از همه بدتره. چون دیگه به ریشه ای ترین چیز یعنی خانواده تهاجم کردند و با استفاده از عقل و تدبیر ناقص زنها درگیری رو نابودی رو به خانواده رسوندند و ساده ترین و کم هزینه ترین راه رو انتخاب کردند.
ضمنا اینکه مساله عروج پیامبر فراتر از دانش بشر هست درست. هدف من از نقل اون مطلب این نبود که بگم همچین چیز بزرگی نیست. خواستم بگم علم هر چی پیشرفت می کنه بیشتر به حقانیت اسلام و اینکه هیچ وقت اسلام قدیمی نمیشه و برای همه زمانهاست و دین لایتغیر و کامل الهی است و برای پیشرفت بشر هست صحه گذاشته می شه...
پاسخ رضا .ی : بله، مطالبت کاملا صحیحه. مشکل اصلی بشر جاهل اینه که فکر می کنه می تونه قانون کلی طبیعت رو خودش بسازه واسه همین هیچ چیز جای خودش نیست. جهان داره با عقل زن ها اداره میشه (خود مسببان فمینیسم انگار خودشون هم توی چاهی که کندن افتادن) و مردان هم اسباب آرامش زنان رو فراهم می کنن!
سامان
سه شنبه 20 اسفند 1392 05:21 ب.ظ
افرین مطلبت خوب بود
من خودم در مورد دروغ سازی ناجور از حرت فاطمه نوشته بودم. توصیفات دروغین با وارونه سازی 180 درجه ای از ایشان. بهت توصیه می کنم که دور و بریاتو از پسرها بیشتر بیاری تو این خط. به هر حال این همه طلاق داریم و از هر طلاقی مرد هست که زخم اصلی رو میخورد ، اینا همه مستعد اند که روشون کار شه. اگه میگی پسرهای تبریزروز به ورز دارن فمنیستی میشن ، بدون که اگر طلاق و ... براشون رخ داد مستعد پذیرش حرفهای تو میشن و امروزه روز خوشبختانه عارضه اصلی فمنیسم یعنی طلاق زیاده که مردان بلکه با زخم خوردن و ... بشه که بیدار شن.
پاسخ رضا .ی : باهات موافقم. باید خودشون تجربه کنن تا بدونن واقعیت چیه، بیشترشون هنوز وارد جامعه نشدن تا بفهمن چه خبره! خوب کسی که چیزی ندونه معلومه دیگه سیر جامعه به کدوم طرف بره اونم به تقلید از اونا همون مسیر رو میره هر چند اشتباه باشه. خدا را شکر ما زودتر بیدار شدیم! این خودش از اتفاقات ناگوار آینده پیشگیری می که.
سامان
سه شنبه 20 اسفند 1392 05:14 ب.ظ
سلام
ببین اولا تفاسیر قدیمی چنئان مشکل نداره ، تفاسیر قدیمی چون هنوز به جو فمنیسم نخورده بودند خیلی راست تر هست اگه تونستی اونا رو گیر بیاری بد نیست. البته خوبه عربی بلد باشی ،‌بهتر است از دیکشنری عربی به انگلیسی برای ترجمه لغات استفاده کنی. خودت میفهمی تفاسیر انحرافی رو ، قرآن قبل از زدن ابتدا به مردان دستور داده تا خوابگاه زنان رو ترک کنن. و خودش ترک کردن خوابگاه رو قبل از زدن گفته و مشخصه این تفسیری که تو خوندی خوب یه جور اسراییلیات هست. در ضمن اگر ترک کردن سفارش قرآن بود در واقع دوت به فروژاشی خانواده کرده بود. البته نیازی نیست بهت توضیح بدم ، خودت خوب میفهمی تمام این تفاسیر امروز غلطه. اما دیروزی ها درست تره و نمیگم 100 درصد درست اما درست تره. از زمان ورود لیبرالیسم و روشنفکری به دین هیچ تفسیر قابل اعتماد نیست.
پاسخ رضا .ی : قبلی ها وضعشون خیلی بهتر بود اما امان از کارشناسان منافق اسلامی امروز!
میلاد حمیدی
سه شنبه 20 اسفند 1392 03:57 ب.ظ
نه قضیه اینجا اینه که ایشون فهمیده که فرایند عروج پیامبر تبدیل ماده به انرژی و برعکس بوده. این که با این سرعت اتفاق افتاده که پیامبر به معراج رفته و وقتی بر میگشته هنوز ظرف آبی که پای مبارک به اون خورده بود در حال ریختن روی زمین بوده. یعنی انیشتین ثابت کرده که معراج امکان پذیره بر اساس قانون نسبیت و علم و عقل انسان هم این رو تایید می کنه!
این مکاتبات و نامه نگاری ها زیاد بوده شاید انیشتین دچار اشتباه شده باشه اگر صحت داشته باشه که خداوند را به منبع مادی نسبت داده! اما مطلبی که اینجا بیان کردم از دو منظر اهمیت داره! یکی اینکه آدمی مثل انیشتین با وجودش به حقانیت و برتری اسلام و شیعه در اعتقادات پی میبره و دوم اینکه خیلی افرادی که میگن اسلام مال 1400 سال پیشه دهنشون بسته میشه.
نه قضیه اینجا اینه که ایشون فهمیده که فرایند عروج پیامبر تبدیل ماده به انرژی و برعکس بوده. این که با این سرعت اتفاق افتاده که پیامبر به معراج رفته و وقتی بر میگشته هنوز ظرف آبی که پای مبارک به اون خورده بود در حال ریختن روی زمین بوده. یعنی انیشتین ثابت کرده که معراج امکان پذیره بر اساس قانون نسبیت و علم و عقل انسان هم این رو تایید می کنه!<br>این مکاتبات و نامه نگاری ها زیاد بوده شاید انیشتین دچار اشتباه شده باشه اگر صحت داشته باشه که خداوند را به منبع مادی نسبت داده! اما مطلبی که اینجا بیان کردم از دو منظر اهمیت داره! یکی اینکه آدمی مثل انیشتین با وجودش به حقانیت و برتری اسلام و شیعه در اعتقادات پی میبره و دوم اینکه خیلی افرادی که میگن اسلام مال 1400 سال پیشه دهنشون بسته میشه.
پاسخ رضا .ی : دو تا موضوع رو هم گفته بودن مثلا دستگیره ی در بعد از برگشتنشان تکان می خورده و بسترشان گرم بوده اینا صحیح با فیزیک الان توجیه پذیره اما معراج پیامبر فراتر از جا به جایی در ابعاد زمان و مکان فیزیکیست که اکنون دانشمندانی مثل استفن هاوکینگ دارن بررسی می کنن که اخیرا فکر کنم بهش دستور دادن تا اون کتاب کفرآمیز رو چاپ کنه! در هر حال من تو اینترنت گشتم، مردم اروپا و آمریکا از چنین ماجرایی اصلا خبر ندارن! اگر اون اسناد محرمانه منتشر نشه بی فایده است.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

آخرین پستها

مرد بی گناه به خاطر اتهام نادرست تجاوز توسط جمعیت عصبانی به قتل رسید یکشنبه 9 فروردین 1394
ازدواج را به 40 سالگی نیندازید!!! پنجشنبه 21 اسفند 1393
زنان آسیایی نژادپرست بر علیه مردان خود جمعه 1 اسفند 1393
زمان آن است تا جهان چهرۀ واقعی وحشتناک زنان ایرانی را ببیند! پنجشنبه 30 بهمن 1393
به ما آموزش می دهند تا غم هایمان را برای خودمان نگه داریم ... یکشنبه 19 بهمن 1393
مشکل خود مردان ایران هستند! جمعه 17 بهمن 1393
این داستان واقعی است ... پنجشنبه 16 بهمن 1393
منطق زنانه: زمانی که بعضی زنان ادعای خدایی می کنند! یکشنبه 12 بهمن 1393
چگونه من از یک همجنسباز مرتکب، به یک مادر خوشحال صاحب چهار فرزند تبدیل شدم؟ پنجشنبه 9 بهمن 1393
آپارات دوشنبه 21 مهر 1393
تحریم ازدواج با زنان یکشنبه 6 مهر 1393
دید غیرانسانی زنان به مردان یکشنبه 6 مهر 1393
مردان ره خود روند ... شنبه 29 شهریور 1393
مطهری: روحانی همان حرف‌های احمدی‌نژاد را می‌زند چهارشنبه 19 شهریور 1393
مقایسه آمار افسردگی در مردان و زنان سه شنبه 28 مرداد 1393
لیست آخرین پستها