تبلیغات
سرکش - دید غیرانسانی زنان به مردان
سرکش
زن پرستی ممنوع!

دید غیرانسانی زنان به مردان

نوشته شده در تاریخ : یکشنبه 6 مهر 1393   10:40 ب.ظ

همیشه سخن از این به میان می آید که زنان به عنوان کالا دیده می شوند و حقوق انسانیشان از طرف مردها رعایت نمی شود. سوال این است: آیا زنان مردها را از بعد انسانی می نگرند؟

پول
زنان به ویژه امروز، مردان را به شکل پول می بینند. هر مردی پولدارتر باشد، دختران زیادی به او بله خواهند گفت. اگر مردی ورشکست شود، تنها ملک و ماشینش او را ترک نخواهند کرد؛ زنش هم همراه آنان خواهد رفت. آیا این دید انسانی است؟ یک کلاهبرداری جنسیتی در جریان است که قانون در برابر آن ساکت است؛ سواستفاده ی زنان از مردان و ربودن اموالشان. این بحث در جریان بازارهای فاحشه گری نیز قابل ارایه است. بازارهایی که مردم فکر می کنند این تنها زنان هستند که هویت انسانیشان زیر سوال می رود. در واقع در این معاملات پول با بدن مبادله می شود و هیچ یک از طرفین به خاطر هویت دیگری در این امر شرکت نمی کند.

مراقب این باشید که دختر مقابلتان شما را برای چه دوست می دارد![http://www.aparat.com/v/ojz37]نوشته شده توسط:رضا .ی
نظرات() 


برچسب ها: حقوق مردان، مردان به شکل پول، فمینیسم، دید غیر انسانی زنان، مردان قربانی دیگر فاحشه گری، ازدواج برای ماشین، کلاه برداری توسط مهریه،
امیر
جمعه 7 آذر 1393 02:23 ق.ظ
ادامه:
خدا شاهد است من پسری نیستم که از جنس زن بدم بیاید.دو سال قبل یک خانم مومنه واقعی را دیدم اصلا حیا از رفتار و چهره ی ایشان می بارید.من می گویم چنین زنی ارزشش را دارد که انسان به بهترین نحو دوستش بدارد.اما این جور زنان واقعا کم شده اند.ایراد کار بسیاری از پسران این است که یک قانون با قرائت بد در ذهن دارند که هر دختری که پسران را آدم حساب نکرد حتما خوب است.در حالی که انسان اگر واقعا غیرتمند باشد به طور واضح بی حیایی بسیاری از همین ها را درک خواهد کرد.البته دخترانی که مدام با پسران مختلف صحبت می کنند که هیچ آن ها که اصلا جای بحث ندارد.عزیزان بیایید (حتی ) برای یک عمر هم شده نه فقط ازدواج با دختران فمینیست(90 درصد دختران جامعه) را تحریم کنیم بلکه اصلا آن دسته از پسران که اهل روابط آزاد هستند هم روابط خود را قطع کنند.به خاطر پسران و دختران نسل آینده ی خود بیاییم حتی به قیمت این همه فشار روحی روانی و جنسی این حرکت را انجام دهیم تا اقلا نسل بعدی ها در دنیایی ارزشمند زندگی کنند.دنیایی که دخترانش ارزش این را دارند که محبت واقعی یک مرد واقعی را درک کنند.امروز به خاطر ترویج عقاید باطل مردان غیرت واقعی را از یاد برده اند و زنان حیای واقعی را.یاد دوران قدیم بخیر.با یک حرکت درست باعث شویم اقلا فرزندانم طعم خوش آن احساسات پاکی که خدا آفریده را تجربه کنند.بگذاریم دختران نسل آینده معنی یک مرد واقعی را و پسران اینده نیز معنی یک همسر پر محبت را درک کنند.حتی اگر آن زنان و مردان فرزندان تعداد کمی از مومنان امروزی باشند.حتی اگر تعدادشان به صدهزار هم نرسد می ارزد.
پاسخ رضا .ی : بله به خوبی از این قضیه آگاهم. یکی از تفاوت های بزرگ این دوجنس این است که مردان زخم خورده از جنس مخالف هیچ گاه به خاطر عده ای زن کینه ی کل زنان را به دل نمی گیرند زیرا عقلشان برتر است. مردان ایرانی ذهنیتی بسیار دور از حقیقت زنان دارند و این باعث می شود که فکر کنند پرستش یک زن آن ها را محبوب می کند در حالی که خود زنان از چنین مردانی خوششان نمی آید. نیازی نیست شما خودتان را فدا کنید. راه های دیگری را برای ارضای نیازهایتان انتخاب کنید. من به شخصه دور دختران ایرانی را خط کشیده ام و این مطلب را شاید در پست های بعدی مفصلا بازتر بیان کنم. وحشی گری بر سر تصاحب جفت اسم غیرت و تنفر از جنس مرد نام حیا را به خود گرفته است. واقعا از شما هم متشکرم و هم عذر می خواهم که دیر جواب دادم. لطفا هر از گاهی سری به اینجا بزنید. برایتان آرزوی موفقیت می کنم!
امیر
جمعه 7 آذر 1393 02:22 ق.ظ
سلام.یک موضوع چندش آوری که در سال های اخیر در هر دو گروه مذهبی و غیرمذهبی شکل گرفته این است که پسرها همه موجودات بی اراده و چرک و چول و شهوت پرست معرفی می شوند و دخترها از خوب و بدشان همه خوب و خانم تلقی می شوند.اصلا کم کم مرد بودن دارد به یک معنای منفی بدل می شود.یادش بخیر در نسل های قدیم دختران به پسران بی توجهی می کردند اما به خاطر وجود حیا.اما الآن دختران به پسران بی توجهی می کنند اما نه به خاطر حیا (که ادله ی بی حیایی دختران در ادامه می آید) بلکه به خاطر نگرش فمینیستی در دختران و پست دیدن جنس پسر از دید آنان.اما دلیل بنده بر بی حیایی بسیاری از دختران حتی آنان که به قول خودشان پسران را آدم حساب نمی کنند.خیلی از همین دختران با تیپ های کم حجاب به بیرون می آیند حال آن که هر انسانی که معنی حیای واقعی را درک کند (که متاسفانه این انسان های امروزه کمند ) گواهی می دهد که حرف این حقیر در این مورد درست است و اگر حیای واقعی در دل دختری قرار گیرد نمی تواند با حجاب کم در عموم قرار گیرد.خیلی از همین دخترخانم ها با محیط های مردانه مشکلی ندارند و حتی داد این را سر می دهند که چرا نباید بروند ورزش مردان را از نزدیک تماشا کنند.خیلی از همین ها به ورزش هایی مانند اسب سواری آن هم بین مردان زیاد می پردازند و خیل از همین ها ایضا به راحتی به دکتر مرد مراجعه می کنند.
پاسخ رضا .ی : ادعای حیا یک دروغ احمقانه از طرف این دختران است. واقعا چقدر می تواند دختری مریض و بی شعور باشد که هم خودنمایی کند و هم انتظار بی توجهی از افراد حاضر داشته باشد. تکلیف و نیت چنین دختری واقعا نامعلوم و متناقض است و تنها توجیه این پدیده به مریض و خبیث بودن او بر می گردد. احترام مردان در ایران به طرز وحشتناکی از بین رفته و برتر بودن و جنس اول بودن ملکه ذهن دختران ایرانی گشته است. حتی اگر برخی این را به زبان نیاورند ولی بعضی زنان به مردان به عنوان انسان نگاه نمی کنند!
امیر
جمعه 30 آبان 1393 01:43 ق.ظ
با عرض سلام.ممنون از وبلاگ خوبتون.در چند پست قبل کامنتری را دیدم که ظاهرا خانمش مهریه اش را به اجرا گذاشته بود و این شخص می نالید.من ناراحت شدم برای این شخص.اما از یک طرف هم این اتفاقات اگر حق این شخص خاص نباشد حق امثال او هست.کم ندیدم امثال همین شخص را موقع مهریه انداختن که حاضرند جلوی همه بایستند و به پدر و مادر خود هم بی احترامی کنند تا فقط عشق خود را به یک زن ثابت کنند تا یک زن آن ها را قبول کند.نکته مهم این که اکثر این ها مهریه زیاد می گیرند تا عشقشان را ثابت کنند ولی هیچ کدامشان نمی گویند ببینیم آیا این زنی که قرار است عمری بشود همسر زندگی من مرا دوست دارد؟آیا مثلا با یک سکه ی طلا همسرم می شود تا ثابت شود مرا دوست دارد یا خیر.واقعا چرا باید همیشه این مردان باشند که عشقشان را ثابت کنند؟
من بارها در طول عمرم در زن و مرد جامعه این برخورد را دیده ام که وقتی زنی خیانت می کند می گویند آخیییییی الهیییییی حتما شوهرش بی کاره بود و از فقر مجبور به تن فروشی شد حتی اگر شوهرش میلیاردر باشد.اگر هم بعد از چند جلسه ثابت شد که شوهر طرف هم پولدار بوده و هم دست و دل باز می گویند حتما شوهرش کثافت کاری(هرزگی) می کرده که این بیچاره هم عقده ای شده و دست به این کار زده.اما هر وقت شوهری همسر دوم بگیرد یا خیانت کند می گویند هرزه ی ...... بیچاره زنش و اشک تمساح ها برای زنش سرازیر نی شود.حتی اگر هرزه بودن زنش ثابت باشد و فاحشه ی اصلی شهر باشد.....
واقعا چه بر سر دنیای ما آمده.این همه تناقض که حتی ظاهربین ها هم می توانند ببینند را چرا دنیای زن پرست ما نمی بیند؟آیا واقعا فراماسون ها و شیطان پرستان راه نفوذ برای قلوب مردم را این قدر خوب بلد بودند که حتی مردم به بدیهی ترین موضوعات عقلی هم پشت کنند؟آیا بد خوب است و خوب بد؟یعنی آنچه عقل می گوید بد است درواقع خوب است و آنچه عقل می گوید خوب دروافع بد؟اگر به هر مرد دو زنه ای چه حتی او پیامبر(ص) باشد نعوذبالله هرزه گفته شود و ارتباط با دو نفر بد باشد چرا پس ارتباط یک زن با دو نفر یک هزارم این هم بد نیست و اتفاقا آن زن در گروه مظلومان جا می گیرد؟
پاسخ رضا .ی : بله حق با شماست و به همین دلیل من از مردم ایران دل شکسته شده ام. زنان ایرانی به خودشیفتگی و مردان ایرانی به زن پرستی دچار شده اند و کمتر کسی این واقعیت را درک می کند هرچند بسیار واضح هم باشد. مشکل اصلی ایران این هست که در بلاتکلیفی محض گرفتار شده. تا زمانی که این حکومت شبه اسلامی برقرار هست، زنان از ترکیب اسلام و لیبرالیسم غربی برای تار و مار کردن مردان این کشور سوء استفاده خواهند کرد.
سلام
چهارشنبه 21 آبان 1393 06:28 ق.ظ
سلام..توفیق دیگه ای بعد مدتی..قدم رو چشم ما بگذارید..ممنون..
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

آخرین پستها

مرد بی گناه به خاطر اتهام نادرست تجاوز توسط جمعیت عصبانی به قتل رسید یکشنبه 9 فروردین 1394
ازدواج را به 40 سالگی نیندازید!!! پنجشنبه 21 اسفند 1393
زنان آسیایی نژادپرست بر علیه مردان خود جمعه 1 اسفند 1393
زمان آن است تا جهان چهرۀ واقعی وحشتناک زنان ایرانی را ببیند! پنجشنبه 30 بهمن 1393
به ما آموزش می دهند تا غم هایمان را برای خودمان نگه داریم ... یکشنبه 19 بهمن 1393
مشکل خود مردان ایران هستند! جمعه 17 بهمن 1393
این داستان واقعی است ... پنجشنبه 16 بهمن 1393
منطق زنانه: زمانی که بعضی زنان ادعای خدایی می کنند! یکشنبه 12 بهمن 1393
چگونه من از یک همجنسباز مرتکب، به یک مادر خوشحال صاحب چهار فرزند تبدیل شدم؟ پنجشنبه 9 بهمن 1393
آپارات دوشنبه 21 مهر 1393
تحریم ازدواج با زنان یکشنبه 6 مهر 1393
دید غیرانسانی زنان به مردان یکشنبه 6 مهر 1393
مردان ره خود روند ... شنبه 29 شهریور 1393
مطهری: روحانی همان حرف‌های احمدی‌نژاد را می‌زند چهارشنبه 19 شهریور 1393
مقایسه آمار افسردگی در مردان و زنان سه شنبه 28 مرداد 1393
لیست آخرین پستها