سرکش
زن پرستی ممنوع!

آقایان چگونه با کار کردن همسرشان کنار بیایند؟

نوشته شده در تاریخ : پنجشنبه 26 تیر 1393   11:16 ب.ظ

در ذیل یک داستان روایت خواهد شد که مفاهیم مفیدی را در بر دارد. این داستان برگرفته از تجربیات مردان غربی است.

 زنان کارمند

این داستان واقعی است!

دختر من تا مقطع لیسانس در دانشگاه آزاد مشغول تحصیل بود. ایران محل مناسبی برای ادامه ی تحصیل نبود و دخترم هم هوای خارج رفتن کرده بود. سرآخر تصمیم بر این شد تا ترکیه را سکوی پرتاب قرار دهیم! در ترکیه دخترم موفق شد تا مدرک فوق لیسانس خود را در یکی از دانشگاه های دولتی ترکیه به دست آورد. عهد بسته بود تا با مردی اهل ترکیه ازدواج نکند ولی به خواست سرنوشت مردی دل دخترم را ربود. او پسری با اصل و نصب بود و با وجود اینکه تا دیپلم سواد داشت ولی صاحب شغلی مناسب شد؛ با قدرت ریشه های آشناهای پدر! اما برای دخترم کاری پیشنهاد شده بود که حتی از شغل شوهرش هم پر در آمدتر بود، اما او کار نمی کند! علت آن بر می گردد به زمانی که دامادم وقتی متوجه شغل آینده ی دخترم شد، به دخترم گفت که در آمد وی کافی خواهد بود و نیازی به کار کردن خودش نیست. به نوعی می خواست توافق کند تا فقط زن نان آور خانه باشد! چنین چیزی اصلا در رسوم ایرانی جایی ندارد! مرد باید کار کند و خرج خانه را بدهد. دخترم به همین خاطر کارش را رها کرد تا شوهرش از زیر بار مسئولیت در نرود! کار دامادم چون دولتی بود، بیمه داشت ولی کار دخترم نه.

این سخنان زنی بود که دخترش را برای ادامه ی تحصیل روانه ی کشور ترکیه کرده بود. دو نکته در سخنان او قابل ملاحظه است؛ اول اینکه در رسوم ایرانی برای کار بیرون از منزل زن اصلا جایی وجود ندارد. نکته ی دیگر که خیلی مهم است:

کشش زنان امروزی به کار هیجانیست. اگر زنان به معنای واقعی مانند مردان کار کنند به زودی شکسته و فرسوده خواهند شد. برای خاموش کردن یک هیجان کاذب، فقط باید فرصت شعله ور شدن را به همسر خود بدهید. یا همسرتان خسته خواهد شد و یا اگر در آمد او مناسب بوده و تمام نیاز های مادی و معنوی شما را هم تامین کرد برای چند سال می توانید خوشحال باشید، چون بعد از آن همسرتان از شما هم زمخت تر خواهد بود!نوشته شده توسط:رضا .ی
نظرات() 


برچسب ها: کار کردن زنان، حقوق زنان، کار بیرون از منزل، خانه داری، روشی برای جلوگیری از کار زن، کنار آمدن با کار زن، مردانگی زنان،

به چشمان خود اعتماد نکنید!

نوشته شده در تاریخ : جمعه 13 تیر 1393   02:45 ب.ظ

در این پست می خواهم شما را با یکی از راه های سرکوب شهوت آشنا کنم. شما برای مصون ماندن از دختران افسونگر، فقط باید افسار شهوت را در دست بگیرید! بخش عظیم اطلاعات ورودی از یک دختر نامحرم به روان شما از طریق چشم است؛ اطلاعاتی ناقص و روتوش شده که از سوی دختری به سمت شما شلیک می شود. بقیه ی کار را مغز شما به صورت ناخودآگاه انجام خواهد داد. جزئیات آن طرح کلی توسط مغز شما و مطابق با ذائقه ی شما تکمیل خواهد شد: صورتی زیبا می بینید و ذهنتان اندام آن را به بهترین صورت می سازد و شما را دیوانه ی آن دختر می کند! علت بسیاری از طلاق ها هم همین عامل می تواند باشد؛ مرد در اولین صبح زندگی مشترک، چهره ی واقعی و وحشتناک همسر خود را می بیند!!

 

درک غیر ارادیتان را ارادی کنید و به دلخواه خود تغییر دهید!

توصیه می کنم هیچ وقت با چند نگاه مختصر درباره ی زیبایی یک زن قضاوت نکنید! زن واقعا زیبا بسیار نادر است! چشم شما زیبایی را به یک زن می بخشد. تا قبل از ازدواج باید با نگاهی نقادانه و بسیار سخت گیر دختران را ورانداز کنید. شما مجبور هستید تا در یک جامعه ی مملو از زن بی حجاب سالم بمانید و همین طور باید جلوی خود را هم ببینید تا به تیر برق برخورد نکنید! ذهنتان باید به این کلک ها عادت کند. باید در پشت لباس های تنگ و صورت رنگ کرده گوشت آلوده ی انسانی، و زشتی را ببیند. چرا به خاطر یک تکه گوشت اینطور له له می زنی؟! بدن انسان سمی ترین گوشت هاست که بیشترین بیماری را در خود دارد. هر انسانی هنگامی که در پاسخ به یک نیاز از حد بگذرد، ظاهر حیوانی اش نمایان می شود. توجه کنید که در سایت های مستهجن داستان ها برای کاربران خوشایند تر از فیلم ها هستند. با زن غریبه چت نکنید چون قوه ی تخیلتان شما را به بیراهه می کشد. زمانی که ازدواج کردید و همسرتان از لحاظ اخلاق و ایمان کافی بود، آن گاه مجنون وار همسرتان را پری ببینید.

 

 

در این ویدئو یک دختر را مشاهده می کنید. وقتی صورتش نزدیک تر می شود و در لباس های مختلف قرار می گیرد، به حس خود از زیبایی این دختر توجه کنید! همین طور ببینید که پسر همان هست که هست، در هر زاویه ای!

[http://www.aparat.com/v/RlzAj]نوشته شده توسط:رضا .ی
نظرات() 


برچسب ها: چشمان منحرف، زنان ایرانی افسونگر، راه های سرکوب شهوت، زنان زیبا، چهره واقعی زنان، آرایش، لباس تنگ،

پسرها سرباز به دنیا نمی آیند

نوشته شده در تاریخ : جمعه 6 تیر 1393   05:38 ب.ظ

چراغ خیمه مرد و سربازان جبهه ی حق یکی یکی خیمه را به اختیار ترک کردند تا هفتاد و دو تن باقی ماند ...

 

 

پسرها سرباز به دنیا نمی آیند

 

چرا باید در کشوری اسلامی پسرانی را که حتی بالای لبشان سبز نشده بود به زور به جبهه می فرستادند تا تلف شوند؟ آیا وجوب شهادت هم مثل اعدام است؟

در جنگ تحمیلی پسرانی که در عمر خود تفنگ به دست نگرفته بودند به اجبار به میدان نبرد فرستاده می شدند و چون فاقد مهارت لازم جنگی بودند اکثرا کاری از پیش نمی بردند و کشته می شدند. این خون ها به دست نظام هدر داده شد. حال هم نظام دو سال از بهترین اوقات عمر هر پسر یعنی جوانی را هدر می دهد. سربازی یعنی اجباری و اجباری هم یعنی حرف زور! یک شخص را حتی نمی توان به زور وارد دین کرد تا آن که از او بیگاری کشید. سربازی کاری تقریبا بدون مزد است و این یعنی بی گاری! برای یک سرباز در این دو سال چیزی جز زحمت نصیب نمی شود. اگر به روش اسلام حقیقی عمل می شد باید سربازی اختیاری می شد و در عوض در آمدی که ارزش جان فرد را دارد برای این شغل در نظر می گرفتند تا جوانان داوطلبانه به خدمت ارتش در آیند.

 

نکته ی تبعیض آمیز!

برای وظیفه سربازی در مورد پسران، هیچ معادلی برای دختران وجود ندارد! یعنی دختران هم می بایست وظیفه ای معادل برای خدمت به کشور در طی دو سال داشته باشند ولی از لحاظ قانونی یک دختر هیچ بدهی به کشورش ندارد و آزاد است! بدتر اینکه کشور ما به سمت مساوات حرکت می کند و این خود یکی از بزرگترین شکاف ها در رابطه با نابرابری مرد و زن است و باید در اولویت قرار بگیرد ولی ... هیچ!نوشته شده توسط:رضا .ی
نظرات() 


برچسب ها: پسرها سرباز به دنیا نمی آیند، سربازی، حقوق مردان، خدمت برای زنان، هدر رفتن دو سال جوانی، نابرابری، اجباری،

آخرین پستها

مرد بی گناه به خاطر اتهام نادرست تجاوز توسط جمعیت عصبانی به قتل رسید یکشنبه 9 فروردین 1394
ازدواج را به 40 سالگی نیندازید!!! پنجشنبه 21 اسفند 1393
زنان آسیایی نژادپرست بر علیه مردان خود جمعه 1 اسفند 1393
زمان آن است تا جهان چهرۀ واقعی وحشتناک زنان ایرانی را ببیند! پنجشنبه 30 بهمن 1393
به ما آموزش می دهند تا غم هایمان را برای خودمان نگه داریم ... یکشنبه 19 بهمن 1393
مشکل خود مردان ایران هستند! جمعه 17 بهمن 1393
این داستان واقعی است ... چهارشنبه 15 بهمن 1393
منطق زنانه: زمانی که بعضی زنان ادعای خدایی می کنند! یکشنبه 12 بهمن 1393
چگونه من از یک همجنسباز مرتکب، به یک مادر خوشحال صاحب چهار فرزند تبدیل شدم؟ چهارشنبه 8 بهمن 1393
آپارات یکشنبه 20 مهر 1393
تحریم ازدواج با زنان یکشنبه 6 مهر 1393
دید غیرانسانی زنان به مردان یکشنبه 6 مهر 1393
مردان ره خود روند ... شنبه 29 شهریور 1393
مطهری: روحانی همان حرف‌های احمدی‌نژاد را می‌زند چهارشنبه 19 شهریور 1393
مقایسه آمار افسردگی در مردان و زنان سه شنبه 28 مرداد 1393
لیست آخرین پستها
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو